ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 28 aprilie 2024

Sport.ro
[24/03/2024]

CSM București s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor!

Campioana CSM Bucureşti s-a calificat duminică, pe teren propriu, în sferturile Ligii Campionilor, după ce a învins formaţia Krim Ljubljana, scor 30-24 (14-13), şi în manşa retur din faza play-off. În sferturi, CSM Bucureşti se va duela cu Metz Handball.

cititi articolul complet în Sport.ro

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din Sport.ro

Dan Petrescu începe treaba la CFR Cluj! Anunțul făcut de Neluțu Varga
CFR Cluj a câștigat meciul cu Sepsi OSK, scor 2-1, cu un gol marcat în prelungirile partidei.
Karlo Muhar, eroul serii în victoria chinuită cu Sepsi OSK: E ceva special
CFR Cluj abia a învins-o pe Sepsi OSK în etapa #7 a play-off-ului Superligii României.
Jaqueline Cristian, eliminată de la turneul WTA de la Madrid
Jaqueline Cristian a fost eliminată de la turneul WTA 1.000 de la Madrid.
Un spectacol fotbalistic! Reacția lui Răzvan Lucescu după ce PAOK a învins-o pe AEK
PAOK Salonic, echipa pregătită de Răzvan Lucescu, a învins duminică seara, pe teren propriu, (...)
Mijlocașul român dat afară de Gigi Becali a devenit campion! Merge în Champions League și poate da ochii chiar cu FCSB
Echipa lui e campioană cu trei runde înainte de final.
Andrei Rațiu, integralist în eșecul usturător cu Villarreal. Ce notă a primit
Rayo Vallecano a întâlnit-o pe Villarreal în runda #33 din La Liga.
Reacția lui Denis Drăguș după ce a ieșit accidentat de pe teren în meciul cu Trabzonspor
Gaziantep FK a pierdut în mod surprinzător meciul cu Trabzonspor, scor 4-2, în condițiile în (...)
[Toate articolele din: Sport.ro +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY