News Buzău [27/02/2024]
|
|
Alianța Dreapta Unita anunță candidatura domnului Adrian Gheorghe la Primăria Comunei Podgoria. |
|
|
|
Alianța Dreapta Unita anunță candidatura domnului Adrian Gheorghe la Primăria Comunei Podgoria.
Alianța Dreapta Unita, se bucura sa îl aibă in echipa pe Adrian Gheorghe, un tânăr lider politic, consilier local în Podgoria, care a activat în cadrul PNL Buzău din poziția de vicepreședinte al tineretului liberal. Adrian este tehnician veterinar, asistent medical generalist, student la Științe Politice și antreprenor în publicitate și design grafic. Din poziția sa de consilier local Adrian a avut mai multe proiecte remarcabile pentru comunitatea din Podgoria precum Ușa din natură, Stimulent pentru copiii nou-născuți, Transmiterea online a ședințelor din consiliul local, VLOG-ul „Jurnal de consilier local” dar și multiple inițiative civice precum campanii de ecologizare sau acțiuni caritabile pentru copii, vârstnici sau persoane defavorizate.
cititi articolul complet în News Buzău
PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com): |
|
|