ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 28 aprilie 2024

Gazeta Sporturilor
[27/03/2024]

Bătăi de cap pentru Mutu. Pierdere importantă înaintea meciului cu Sepsi

CFR Cluj joacă vineri împotriva lui Sepsi, la Sfântu Gheorghe, de la ora 20:30, în a doua etapă a play-off-ului. Probleme pentru Adi Mutu înaintea meciului cu Sepsi, de la Sfântu Gheorghe. Antrenorul CFR-ului nu va putea conta vineri, din nou!, pe Omar El Kaddouri. Mijlocașul marocan tocmai revenise în prima etapă a play-off-ului, cu Universitatea Craiova (1-2), după o ruptură musculară suferită în februarie. Mutu l-a introdus pe final, în minutul 75. ...

cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Vestea momentului! Ar putea primi retroactiv „Balonul de Aur” din 2020: „Am auzit și eu!”
Robert Lewandowski, 35 de ani, a ratat Balonul de Aur doi ani la rând, în 2020 și 2021, deși (...)
Scandal cât casa la Munchen: „Nici că se putea un moment mai prost!” » Spaniolii își freacă mâinile
Președintele de onoare al lui Bayern, Uli Hoeness, l-a atacat pe antrenorul Thomas Tuchel (...)
CSM București riscă să piardă încă un Final Four, dar Adi Vasile nu disperă: „Totul stă în mâinile noastre”
Adrian Vasile (41 de ani), antrenorul de la CSM București, a tras concluziile la finalul (...)
Fază halucinantă în play-out-ul din Superliga » Chivulete s-a făcut de râs: ce penalty a putut dicta în meciul cu (...)
Fază halucinantă în play-out-ul din Superliga » Chivulete s-a făcut de râs: ce penalty a putut dicta în meciul cu implicații la retrogradare
Andrei Chivulete a dat un penalty incredibil în meciul dintre Poli Iași și UTA, în etapa #7 (...)
VIDEO. Imagini de la antrenamentul Rapidului înainte de partida cu Universitatea Craiova
CSM București - Metz 24-27 » Adrian Vasile nu este descurajat de înfrângerea din manșa tur a sferturile EHF Champions League: „Credem în noi, șansa este acolo”
CSM București - Metz 24-27 » Vilde Ingstaadt, declarații după înfrângerea din manșa tur a sferturilor EHF Champions League: „Putem recupera 3 goluri în 30 de secunde”
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY