Grevă japoneză în sănătate și asistență socială
[Gazeta de Sud] 9/06/2026
Grevă japoneză în sănătate și asistență socială. SANITAS avertizează că noua lege a salarizării ar putea reduce veniturile a peste 100.000 de angajați. Sindicaliștii cer modificarea proiectului de lege și reluarea negocierilor cu Guvernul. Ei susțin că sporurile pentru ture, weekenduri (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
O investigație BBC scoate la iveală detalii șocante despre o rețea (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Când îți planifici o călătorie, totul se rezumă la ceea ce are de (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Polițiștii au descins, ieri, la mai multe adrese în cadrul (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Cinci percheziții au fost efectuate în cadrul operațiunii JUPITER. (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Iranul și Israelul au anunțat că au încetat atacurile reciproce (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Deficitul balanței comerciale (FOB/CIF) în perioada 1 ianuarie – (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
Președinta Bulgariei, Iliana Yotova, și-a exprimat îngrijorarea (…)
[Gazeta de Sud] - 9/06/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY