Roman Abramovici, folosit din nou ca intermediar la negocierile de pace dintre Zelenski și Putin
[G4Media] 7/06/2026
Președintele ucrainean Volodimir Zelenski l-a invitat luna trecută la Kiev pe Roman Abramovici, fostul proprietar al clubului de fotbal Chelsea, într-o încercare eșuată de a-l convinge pe Vladimir Putin să accepte discuții directe de pace, potrivit Financial Times, citată de MEDIAFAX. (…)
Alte articole din G4Media
Autoritățile din China analizează măsuri pentru a limita (…)
[G4Media] - 7/06/2026
Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruță, a declarat duminică (…)
[G4Media] - 7/06/2026
O dată pe zi, pe măsură ce soarele coboară în spatele coastei (…)
[G4Media] - 7/06/2026
Republicanii din Congresul de la Washington găsesc din ce în ce (…)
[G4Media] - 7/06/2026
Operatorii francezi de telefonie Bouygues Telecom, Free (Iliad) şi (…)
[G4Media] - 7/06/2026
Într-o analiză amplă publicată de Financial Times la un an de la (…)
[G4Media] - 7/06/2026
Purtătorul de cuvânt al Băncii Naționale a României, Dan Suciu, a (…)
[G4Media] - 7/06/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY