Ucraina confirmă atacul asupra terminalului petrolier Șesharis din sudul Rusiei
[Mediafax] 23/05/2026
Potrivit armatei ucrainene, citată de AP, instalația vizată „asigură exportul de petrol și produse petroliere” și contribuie la susținerea nevoilor armatei ruse. Kievul a precizat că, în aceeași operațiune, a fost lovit și un petrolier din Marea Neagră aparținând așa-numitei „flote (…)
Alte articole din Mediafax
Dispozitivul este bazat pe qubiți de spin, adică unități de (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Un singur avertisment îi întâmpină pe vizitatori, la grădină: (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Bolojan a explicat că există în derulare peste 15.000 de proiecte (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Sorana Cîrstea face pereche din nou cu rusoaica Anna Kalinskaya, (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Ideea că oamenii fericiți repetă cinci fraze fixe are ceva (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Pelerinajul de Rusalii de la Șumuleu Ciuc, cu rădăcini din 1567, (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
Plecat din prima poziție a grilei, Cosma-Cristofor, care ocupa (…)
[Mediafax] - 23/05/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY