Cătălin Cazacu spulberă misterul privind inelul de logodnă oferit Ramonei Olaru. De ce îl vrea înapoi: „E o promisiune”
[Unica] 2/12/2025
Saga inelului de logodnă pe care Cătălin Cazacu i l-a oferit Ramonei Olaru și apoi i l-a cerut înapoi continuă. Acum, bărbatul spune că nu este vorba despre a cere înapoi cadourile, ci despre faptul că inelul a însemnat mai mult decât un cadou. Cătălin Cazacu lămurește problema inelului de (…)
Alte articole din Unica
Doinița Oancea, pregătită să devină mamă în orice moment. De ce nu a avut până acum copii: „Viața trebuie să fie așa”
Doinița Oancea a vorbit despre planurile sale de viitor, dar și (…)
[Unica] - 2/12/2025
Silvia Chifiriuc, elegantă și fermecătoare pe rețelele sociale. Cum arată soția lui Petre Roman la 53 de ani
Silvia Chifiriuc, artista care i-a cucerit inima fostului premier (…)
[Unica] - 2/12/2025
Povestea de iubire dintre Roxana Moise și soțul ei, Laurențiu Moise: „Avem o relație aproape de perfecțiune”
Roxana și Laurențiu Moise au format un cuplu timp de 12 ani, (…)
[Unica] - 2/12/2025
S-a aflat! Unde merge toată mâncarea de la Master Chef, după ce chefii gustă din ea. Producătorul show-ului de la PRO TV a deslușit misterul
Mulți s-au întrebat ce se alege de mâncarea pe care Florin (…)
[Unica] - 2/12/2025
Descoperă colecția de Crăciun Maison Dadoo: Buchete și aranjamente florale unice
Sărbătorile de iarnă aduc cu ele o atmosferă magică, plină de (…)
[Unica] - 2/12/2025
Cum arată viața lui Marius Țeicu, la câțiva ani de când fiica lui a murit. Cu ce se ocupă la 80 de ani
Marius Țeicu a trecut printr-o tragedie de nedescris. Artistul (…)
[Unica] - 2/12/2025
Ionuț și Larisa de la „Casa Iubirii” s-au logodit. „Suntem super ok!” Cum a avut loc cererea în căsătorie
Ionuț și Larisa, foști concurenți ai reality-show-ului „Casa (…)
[Unica] - 2/12/2025
[Toate articolele din: Unica +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY