Serena Williams, despre momentul în care tatăl ei a făcut-o să se prăbușească emotional: „Mi-ai distrus visul”

[ProSport] 14/11/2025

Serena Williams a avut parte de o carieră fabuloasă în tenis, însă viața sa putea avea o altă traiectorie dacă nu intervenea abrupt tatăl său. Fostul lider din ierarhia feminină WTA a dezvăluit că și-a dorit enorm să devină gimnastă, însă părintele i-a distrus marele vis avut în copilărie. Până (…)


    Trimite Email

Alte articole din ProSport

Ce lipsuri a constatat portughezul Filipe Coelho la primul antrenament la Universitatea Craiova
Portughezul Filipe Coelho şi-a început de miercuri după-amiaza (…)
[ProSport] - 14/11/2025
De ce nu mai face Aryna Sabalenka un copil acum așa cum și-a dorit și a plănuit: „E un moment dificil”
Aryna Sabalenka a făcut unele mărturisiri despre viața (…)
[ProSport] - 14/11/2025
Mihai Stoica a luat decizia şi îşi supune corpul unui test extrem: „Încep un fasting de 7 zile!”
Profitând de pauza competițională, Mihai Stoica a decis ca în (…)
[ProSport] - 14/11/2025
Ce a simțit, de fapt, Ioan Ovidiu Sabău când Gigi Becali l-a atacat din cauza religiei sale: „M-am gândit la asta”
Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, l-a atacat în câteva (…)
[ProSport] - 14/11/2025


[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY