Avocatul Toni Neacşu: „Dna Gheorghiu, nu cereţi alungarea de la Cotroceni a „penalului” Vlad Voiculescu? Nu mergeţi cu deratizarea şi pe acolo?”
[Ecopolitic] 14/11/2025
„Doamna vicepremier Oana Gheorghiu are principii înalte. Oare va protesta la Cotroceni pentru „de-penalizarea”, în înțelesul dumneai, a Preşedinției de consilierul onorific Vlad Voiculescu???”, scrie, pe Facebook, avocatul Toni Neacşu. „Deci, dna Oana Gheorghiu, mergeți cu deratizarea la Cotroceni în numele înaltelor valori de integritate pe care le-ați expus în spațiul public? Cereți vehement și chiar în stradă alungarea „penalulului”, în sensul dat de dvs, de la Cotroceni? O mai spun o dată: vai de OCDE-ul nostru”, adaugă acesta.
Alte articole din Ecopolitic
Accident în afara orașului Popești-Leordeni; trei persoane au ajuns la spital
Trei persoane au fost rănite în urma unui accident produs vineri (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
„Stegarul Dac” a fost eliberat din arest; el rămâne însă sub control judiciar
Faimosul protestatar Cezar Avrămuță, cunoscut drept „Stegarul (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
Bolojan recunoaşte că există riscul unei înfrângeri pentru candidaţii partidelor din coaliţie la Primăria Capitalei
Liderul PNL Ilie Bolojan a recunoscut, joi seară, că există riscul (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
Anca Alexandrescu: „Urlă unii că eu sunt a sistemului! Dar toţi oamenii sistemului s-au unit împotriva mea! Ei cu sistemul…eu cu Oamenii!”
„Urlă unii că eu sunt a sistemului! Dar toţi oamenii sistemului (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
Avocata Elena Radu: „Bolojan ne spune că depindem de banii UE ca să nu intrăm în incapacitate de plată. Atât de bine a condus coaliţia PNL-PSD-USR ţara în ultimii 6 ani încât este în pragul (…)
„Ilie Bolojan ne spune că depindem de banii de la UE ca să nu (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
Cozmin Gușă: „A început acțiunea de compromitere a incomozilor, prima victimă este SRS, decanul Clubului de Presă! Anton Rog, cu ce anume te ocupi dumneata?!”
„Ieri după-amiază, la două-trei ore după ce am realizat analiza (…)
[Ecopolitic] - 14/11/2025
Cristian Pistol, despre Autostrada Sibiu-Pitești, secțiunea 4 (Curtea de Argeș – Tigveni): Stadiul fizic al lucrărilor a ajuns la 83%. Constructorul austriac este mobilizat în șantier cu 550 de (…)
Directorul CNAIR, Cristian Pistol, despre Autostrada Sibiu-Pitești,
[Ecopolitic] - 14/11/2025
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY





