ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră
ZIARE | STIRI | TV17 februarie 2025
Adevarul [17/01/2025]
Chișinăul acuză Tiraspolul că ,,servește interese străine” și folosește oamenii ,,ca scut uman”: O atitudine genocidară
Chișinăul acuză Tiraspolul că ,,servește interese străine” și folosește oamenii ,,ca scut uman”: O atitudine genocidară
Vicepremierul pentru Reintegrare, Oleg Serebrian, acuză regimul de la Tiraspol că „servește interese străine” și folosește oamenii „ca scut uman” după ce acesta a refuzat cu o zi înainte să participe la o reuniune cu Chișinăul pentru a discuta, inclusiv despre ajutorul umanitar oferit oamenilor.
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY