ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 26 septembrie 2022

Gazeta Sporturilor
[7/08/2022]

Croitoru a ironizat sistemul VAR și pe Kovacs: „Ar trebui să mergem să apărăm Taiwanul!”

CS Universitatea Craiova a învins-o pe FCU Craiova, scor 2-1, în derby-ul rundei cu numărul 4 din Liga 1. Marius Croitoru (41 de ani), antrenorul gazdelor, crede că formația lui ar fi meritat cel puțin o remiză.  Marius Croitoru a criticat arbitrajul lui Istvan Kovacs. Antrenorul lui FCU Craiova crede că penalty-ul dictat în finalul primei reprize, pentru un presupus henț al lui Bahassa, a fost dictat în mod eronat. ...

cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor

Bătaie între jucătoare la Mondialul de Baschet, după Serbia - Mali
Salimatou Kourouma and Kamite Elisabeth, două jucătoare din prima reprezentativă a statului Mali, (...)
Scene șocante la CM de baschet feminin » Interviu întrerupt de pumnii adversarelor
România U20 - Germania U20 » Start de meci la Arad
România U20 înfruntă ACUM reprezentativa similară a Germaniei, într-un meci amical la Arad, început (...)
Campioană olimpică, mondială și europeană, Simona Radiș respinge comparația cu David Popovici: „Sunt mai mult de (...)
Campioană olimpică, mondială și europeană, Simona Radiș respinge comparația cu David Popovici: „Sunt mai mult de atât”
Campioanele olimpice, mondiale și europene Simona Radiș (23 de ani) și Ancuța Bodnar (24 de ani) au (...)
Top 5 motive pentru care ar trebui să investești într-o haină de blană de samur
Blana de samur este una dintre cele mai luxoase, elegante, dar și scumpe blănuri din lume. Tocmai (...)
Elisabeta Lipă, pressing la Eduard Novak, la sosirea de la Mondialul de Canotaj: „Domnule ministru, sper să nu uitați (...)
Elisabeta Lipă, pressing la Eduard Novak, la sosirea de la Mondialul de Canotaj: „Domnule ministru, sper să nu uitați ce ne-ați promis!”
Elisabeta Lipă, președinta Federației Române de Canotaj, a oferit mai multe declarații la sosirea (...)
Meci oprit între Franța și Polonia U18 » Francezii au luat 4 cartonașe roșii în 20 de minute: un jucător francez i-a dat (...)
Meci oprit între Franța și Polonia U18 » Francezii au luat 4 cartonașe roșii în 20 de minute: un jucător francez i-a dat un cap în gură unui adversar, apoi s-a iscat o bătaie (...)
Meciul din Franța U18 și Polonia U18, din cadrul turneului „Lafarge Foot Avenir”, a fost oprit în (...)
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY