ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 18 august 2022

ProSport
[5/07/2022]

Dialog amuzant între Simona Halep și Patrick Mouratoglou la conferința de presă! „E greu! N-am talent la așa ceva!” | SPECIAL

Simona Halep a fost foarte bine dispusă la conferința de presă după victoria reușită în optimi în fața spanioloaicei Paula Badosa la Wimbledon. L-a introdus în discuție și pe antrenorul său, Patrick Mouratoglou, care urmărea […] Dialog amuzant între Simona Halep și Patrick Mouratoglou la conferința (...)

cititi articolul complet în ProSport

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Alte articole din ProSport

Dinu Gheorghe îl distruge pe Paul Papp, după cartonașul roșu încasat la pauza meciului cu Hapoel Beer Sheva: „Îți bați (...)
Dinu Gheorghe îl distruge pe Paul Papp, după cartonașul roșu încasat la pauza meciului cu Hapoel Beer Sheva: „Îți bați joc de club! Sper ca Rotaru să ia măsuri, nu se poate așa!” | EXCLUSIV ProSport (...)
Dinu Gheorghe îl distruge pe Paul Papp, după cartonașul roșu încasat la pauza meciului dintre (...)
FCSB – Viking 1-2, Live Video Online în play-off-ul Conference League. A început repriza secundă!
FCSB se duelează cu Viking pentru un loc în grupele Conference League, iar manșa tur are loc azi, (...)
Ce riscă Paul Papp după eliminarea incredibilă din meciul cu Beer Sheva! Mihai Rotaru nu iartă astfel de gesturi | (...)
Ce riscă Paul Papp după eliminarea incredibilă din meciul cu Beer Sheva! Mihai Rotaru nu iartă astfel de gesturi | EXCLUSIV
Universitatea Craiova și Hapoel Beer Sheva au terminat la egalitate, scor 1-1, prima manșă a (...)
Universitatea Craiova – Hapoel Beer Sheva 1-1, în play-off-ul Conference League. Oltenii obțin un egal, după un meci (...)
Universitatea Craiova – Hapoel Beer Sheva 1-1, în play-off-ul Conference League. Oltenii obțin un egal, după un meci controlat
Universitatea Craiova și Hapoel Beer Sheva au încheiat la egalitate, scor 1-1, manșa tur din (...)
Hatem Elhamed, „cadou” pentru Universitatea Craiova în Conference League! Cum a făcut penalty cu Hapoel Beer Sheva și a (...)
Hatem Elhamed, „cadou” pentru Universitatea Craiova în Conference League! Cum a făcut penalty cu Hapoel Beer Sheva și a văzut cartonașul roșu
Hatem Elhamed a oferit un „cadou” nesperat celor de la Universitatea Craiova, fiind eliminat la (...)
Florinel Coman a marcat, însă după doar un minut Viking a restabilit egalitatea sub privirele neputincioase ale lui (...)
Florinel Coman a marcat, însă după doar un minut Viking a restabilit egalitatea sub privirele neputincioase ale lui Nicolae Dică
FCSB și Dunajska Streda se întâlnesc în acest moment în cadrul primei manșe din play-off-ul (...)
Lovitură grea pentru Mirel Rădoi! Paul Papp, cartonaș roșu la pauza meciului cu Hapoel Beer Sheva. Ce a putut să facă (...)
Lovitură grea pentru Mirel Rădoi! Paul Papp, cartonaș roșu la pauza meciului cu Hapoel Beer Sheva. Ce a putut să facă fundașul oltenilor
Lovitură grea pentru Mirel Rădoi! Tehnicianul a rămas după primele 45 de minute fără Paul Papp, (...)
[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY