ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 30 noiembrie 2021

ProSport [25/11/2021]

Ce lovitură vrea să dea Universitatea Craiova pe piața transferurilor: Tudor Băluţă! Care e situația contractuală a mijlocașului din Premier League | EXCLUSIV

Perioada de mercato se apropie, iar Universitatea Craiova doreşte întărirea lotului. Posturile care au rămas deficitare la gruparea din Bănie, indiferent de jucătorii aduşi în ultimii ani, sunt cele de fundaş dreapta şi mijlocaş la […] Ce lovitură vrea să dea Universitatea Craiova pe piața (...)

cititi articolul complet în ProSport

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

Chindia – Sepsi, scor 0-0, Live Video Online, în sferturile de finală ale Cupei României! Început de partidă la (...)
Chindia – Sepsi, scor 0-0, Live Video Online, în sferturile de finală ale Cupei României! Început de partidă la Ploiești
Chindia – Sepsi are loc marți, 30 noiembrie, de la ora 20:30, în faza sferturilor de finală din (...)
De ce nu a putut Răzvan Burleanu să îl aducă pe Răzvan Lucescu la națională. Ce clauză de reziliere avea cu adevărat la (...)
De ce nu a putut Răzvan Burleanu să îl aducă pe Răzvan Lucescu la națională. Ce clauză de reziliere avea cu adevărat la PAOK! | EXCLUSIV
Răzvan Burelanu a fost extrem de deschis și de amabil în discuția cu șefii FRF și nu a refuzat din (...)
FOTO | Cum să faci praf un meci, din trei faze simple! ”Centralul” Cristian Moldoveanu a comis erori de începător (...)
FOTO | Cum să faci praf un meci, din trei faze simple! ”Centralul” Cristian Moldoveanu a comis erori de începător și a influențat decisiv rezultatul meciului ”U” Cluj – (...)
Partida dintre Universitatea Cluj și Astra a fost marcată de trei mari erori de arbitraj. (...)
[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY