ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI | TV 16 octombrie 2021

DigiSport [14/10/2021]

Liga Campionilor | Barcelona-Dinamo 36-32. Eșec onorabil pentru dulăii lui Pascual în fața deţinătoarei trofeului

Liga Campionilor | Barcelona-Dinamo 36-32. Eșec onorabil pentru "dulăii" lui Pascual în fața deţinătoarei trofeului

cititi articolul complet în DigiSport

PUBLICITATE (daca politic, nu reprezinta pozitia Ziar.com):

Trimite Email

FCSB - Mioveni 3-0. Gazdele, cu 14 absenți, au dat 3 goluri în 13 minute. Argeșenii au jucat o repriză în 10 (...)
FCSB - Mioveni 3-0. Gazdele, cu 14 absenți, au dat 3 goluri în 13 minute. Argeșenii au jucat o repriză în 10 oameni
FCSB are o misiune grea azi chiar dacă se va înfrunta cu o nou promovată, CS Mioveni.
Florin Tănase, gol pentru FCSB după o pauză de 55 de zile. Penalty controversat în meciul cu (...)
Florin Tănase, gol pentru FCSB după o pauză de 55 de zile. Penalty controversat în meciul cu Mioveni
Lazio - Inter 3-1. Victorie cu scandal! Jucătorii, aproape de bătaie pe teren
[Toate articolele din: DigiSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2022 DIRECTWAY