ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI7 august 2020

CSA Steaua – Argeșul Mihăilești 8-1. Echipa lui Daniel Oprița a făcut spectacol și va juca miercuri meciul decisiv pentru (...)

ProSport [1/08/2020]

CSA Steaua – Argeșul Mihăilești 8-1. Echipa lui Daniel Oprița a făcut spectacol și va juca miercuri meciul decisiv pentru promovarea în Liga 3

CSA Steaua nu a avut nicio emoție în primul meci din barajul de promovare pentru Liga a 3-a. Echipa lui Daniel Oprița a făcut spectacol cu Argeșul Mihăilești și a câștigat cu 8-1. Fanii echipei din București nu au avut voie să intre pe stadion, dar au făcut galerie de dincolo de gardurile arenei și au aplaudat golul marcat încă din minutul doi de Ovidiu Morariu. Reușita lui Daniel Rotaru, din minutul 22, nu a descumpănit o formație în care se află jucători cu mulți ani în prima ligă. La pauză echipa lui CSA Steaua a condus cu 2-1, după golul înscris de Bărbulescu. „Roș-albaștrii” s-au dezlănțuit în repriza a doua și au marcat pe bandă rulantă. Răsdan, Băjenaru și „dubla” lui Antohi au dus rapid scorul la 6-1. Golul zilei a fost marcat de Vlad Nițu, care a trimis mingea în poartă după o execuție spectaculoasă din „foarfecă”. Ultimul cuvânt l-a avut Alin Robu care a stabilit scorul final: 8-1 CSA Steaua va juca pe 5 august, cu ASFC Bărăganul Ciulnița, meciul decisiv pentru promovarea în Liga 3. LIVE TEXT: CSA Steaua – Argeșul Mihăilești 8-1 MIN 90. GOOOOL CSA Steaua. Alin Robu a marcat din pasa lui Alin Robu MIN 79 GOOOOOL CSA Steaua. Înscrie spectaculos, din foarfecă, Vlad Nițu. MIN 73. GOOOOOL CSA Steaua. Andrei Antohi înscrie din pasa lui Neagoe. MIN 63. GOOOOL. CSA Steaua înscrie pe bandă rulantă. Andrei Antohi este nemarcat în careu și înscrie fără probleme. MIN 55. GOOOOL CSA Steaua. Faza spectaculoasă semnată de Zaharia care îi pasează lui Liviu Băjenaru care înscrie cu un șut plasat. MIN 53. GOOOOOOL CSA Steaua. Zaharia centrează impecabil și Răsdan înscrie, din careu, cu o lovitură de cap. MIN 46. A început repriza a doua. MIN 45+1. Final de repriză. CSA Steaua conduce la pauză cu 2-1. MIN 40. Ocazie mare CSA Steaua. Liviu Băjenaru driblează un adversar, intră în careu și șutează din unghi, iar portarul Mihalcea respinge din (...)

cititi articolul complet în ProSport

Trimite Email

Real Madrid și Juventus au devenit ținta glumelor pe internet, după ce au fost eliminate din Liga Campionilor | (...)
Real Madrid și Juventus au devenit ținta glumelor pe internet, după ce au fost eliminate din Liga Campionilor | FOTO & VIDEO FABULOASE
După ce Real Madrid și Juventus au fost eliminate din Liga Campionilor, internauții n-au stat mult (...)
Zinedine Zidane, discurs de mare campion după prima eliminare, din cariera de antrenor, din Champions League. (...)
Zinedine Zidane, discurs de mare campion după prima eliminare, din cariera de antrenor, din Champions League. „Trebuie să fim mândri de ceea ce am făcut”
Real Madrid este „out” din Europa după dubla cu Manchester City din „optimile” Champions League. (...)
Imaginea serii în Liga Campionilor! Cum au fost surprinși Pep Guardiola și Zinedine Zidane după meciul Manchester City (...)
Imaginea serii în Liga Campionilor! Cum au fost surprinși Pep Guardiola și Zinedine Zidane după meciul Manchester City – Real Madrid | FOTO & VIDEO
Manchester City s-a calificat în sferturile de finală ale Ligii Campionilor, după ce a învins-o pe (...)
[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2020 DIRECTWAY