ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI26 februarie 2020

România și-a aflat adversara de la turneul preolimpic după retragerea Coreei de Nord

DigiSport [15/01/2020]

Coreea de Nord va fi înlocuită cu Kazahstan, la turneul preolimpic din Muntenegru, din luna martie, unde va evolua şi echipa României.

[cititi articolul complet în DigiSport]

Trimite Email

Final de coșmar pentru Real! În opt minute a primit două goluri și a rămas și fără Ramos, eliminat!
Final de coșmar pentru Real Madrid în turul duelului de foc cu Manchester City, din optimile (...)
Lyon - Juventus 1-0. Surpriză în optimile Champions League! Echipa lui Tătărușanu visează la sferturi
Juventus nu mai vrea să rateze marele trofeu Champions League și e gata de un meci mare cu Lyon, (...)
Real Madrid - Manchester City 1-2. Englezii au revenit în 4 minute, Ramos a fost eliminat pe (...)
Real Madrid - Manchester City 1-2. Englezii au revenit în 4 minute, Ramos a fost eliminat pe final
Real Madrid - Manchester City este derby-ul optimilor de finală din Champions League. Cele două (...)
[Toate articolele din: DigiSport +++]

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2020 DIRECTWAY