ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI21 noiembrie 2018

Dinamo a învins-o pe FC Voluntari cu 1-0, după un gol marcat din penalti, în minutul 90+4: Câinii sunt la 45 puncte de (...)

StiripeSurse [5/11/2018]

Dinamo a învins-o pe FC Voluntari cu 1-0, după un gol marcat din penalti, în minutul 90+4: Câinii sunt la 45 puncte de play-off

Dinamo a câştigat, cu scorul de 1-0, meciul susţinut, luni, în deplasare, în compania echipei FC Voluntari, în etapa a XIV-a a Ligii I.Unicul gol al meciului a fost marcat de Diogo Salomao, în minutul 90+4, din lovitură de la 11 metri, acordată după un henţ al lui Zgrablic. Citește mai departe...

[cititi articolul complet în StiripeSurse]

Trimite Email

Alte articole din StiripeSurse :

Unul dintre asasinii turiștilor occidentali din Tadjikistan a fost condamnat la închisoare pe (...)
Unul dintre asasinii turiștilor occidentali din Tadjikistan a fost condamnat la închisoare pe viață
Justiţia tadjică a condamnat miercuri la închisoare pe viaţă un bărbat care a declarat supunere (...)
Codrin Ștefănescu iese la rampă după acțiunea AEP la sediul PSD: 'Controalele se fac tuturor partidelor'
Secretarul general al PSD, Codrin Ștefănescu, a declarat miercuri, pentru MEDIAFAX, că (...)
Accident bizar pe aeroportul Şeremetievo din Moscova - Un bărbat a fost ucis de un avion care (...)
Accident bizar pe aeroportul Şeremetievo din Moscova - Un bărbat a fost ucis de un avion care decola
Un bărbat a fost ucis marţi seara pe o pistă a aeroportului moscovit Şeremetievo de către un avion (...)
SNSPA condamnă folosirea iresponsabilă a antisemitismului în discursul politic românesc
SNSPA condamnă declarațiile domnului Ilan Laufer ca fiind neargumentate şi iresponsabile. Astfel (...)
Autoritatea Electorală Permanentă confirmă controlul de la Sediul Central al PSD: Este o acțiune (...)
Autoritatea Electorală Permanentă confirmă controlul de la Sediul Central al PSD: Este o acțiune programată!
STIRIPESURSE.RO a relatat despre o acțiunea a inspectorilor Autorității Electorale Permanente (...)

[Toate articolele din: StiripeSurse +++]

Imprimati aceasta pagina

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină, sau pagina facebook corespunzătoare pentru comentariile cititorilor.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2018 DIRECTWAY