ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI22 iulie 2018

Premieră istorică în fotbal! Campionatul Mondial din 2022 se va disputa iarna

Gazeta Sporturilor [12/07/2018]

FIFA a anunțat că turneul Campionatului Mondial din 2022 din Qatar se va disputa în perioada 21 noiembrie - 18 decembrie. Reprezentanții forului internațional au decis ca turneul final să se dispute în premieră iarna. Decizia a fost luată din cauza faptului că în Qatar vara sunt mult peste 40 de grade Celsius, temperaturi greu de suportat pentru fotbaliști. Iarna temperaturile ajung până la 35 de grade. ...

[cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor]

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor :

ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după (...)
ASTRA - FCSB 1-0 EXCLUSIV Primele vești despre accidentarea lui Kamer Qaka » Imagini surprinse la câteva minute după meci
Kamer Qaka (23 de ani) a suferit o accidentare în minutul 74 al partidei dintre Astra și FCSB, (...)
ASTRA - FCSB 1-0. Ioan Niculae: În sfârșit, avem un antrenor foarte bun! O să aveți surprize
ASTRA - FCSB 1-0. Ioan Niculae: "În sfârșit, avem un antrenor foarte bun! O să aveți surprize"
Ioan Niculae, patronul celor de la Astra Giurgiu, exultă după victoria contra celor de la FCSB, (...)
Guardiola nu glumește! 100 de milioane de euro pentru un star din fotbalul european + ce se va întâmpla și cu (...)
Guardiola nu glumește! 100 de milioane de euro pentru un star din fotbalul european + ce se va întâmpla și cu Higuain
Juventus plătește 117 milioane de euro pentru transferul lui Cristiano Ronaldo, trebuie să și (...)
Dică s-a autosabotat la meciul cu Astra! Gigi Becali a recunoscut: S-a plâns? Păi nu trebuia să facă asta cu (...)
Dică s-a autosabotat la meciul cu Astra! Gigi Becali a recunoscut: "S-a plâns? Păi nu trebuia să facă asta cu Gnohere"
FCSB a terminat în genunchi partida din prima etapă cu Astra, scor 0-1, meci în care echipa (...)
ASTRA - FCSB 1-0 // FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au (...)
ASTRA - FCSB 1-0 // FCSB, prestație lamentabilă în meciul cu Astra! Oamenii pe care Becali a aruncat milioane s-au făcut de râs: note catastrofale pentru jucători și Nicolae (...)
În ciuda faptului că a avut posesia și a controlat categoric a doua repriză, FCSB a pierdut (...)

[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

Imprimati aceasta pagina

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2018 DIRECTWAY