ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI20 mai 2018

EXCLUSIV Neaga a comentat ultimul meci suspect din play-out: Jucătorii mei sunt niște gladiatori

Gazeta Sporturilor [16/05/2018]

Rică Neaga a comentat meciul suspect câștigat de Chiajna la Botoșani cu1-0, rezultat care-i dezavantajează pe cei de la ACS Poli Timișoara în lupta pentru evitarea retrogradării. Victoria Chiajnei la Botoșani (1-0), în condițiile în care oaspeții au jucat și în inferioritate numerică din minutul 16, a trezit suspiciuni. ...

[cititi articolul complet în Gazeta Sporturilor]

Trimite Email

Alte articole din Gazeta Sporturilor :

Florin Bratu, bucuros după a patra victorie la rând: M-am temut de acest meci » Declarație tare a unui dinamovist: Sunt (...)
Florin Bratu, bucuros după a patra victorie la rând: "M-am temut de acest meci" » Declarație tare a unui dinamovist: "Sunt diferențe mari și e o greșeală că suntem (...)
Dinamo s-a impus pe terenul Concordiei Chiajna, 0-4, și a ajuns la patru victorii la rând în (...)
Cele mai lungi 90 de minute » 8 motive pentru care și CFR, și FCSB merită să ia campionatul
Cele două echipe se află la 90 de minute de câştigarea titlului cu numărul 100 în istoria fotbalului (...)
Marele plus remarcat de Bratu după ultima victorie + mesaj entuziasmant pentru fani: Asta vreau să implementez la (...)
Marele plus remarcat de Bratu după ultima victorie + mesaj entuziasmant pentru fani: "Asta vreau să implementez la Dinamo"
Dinamo s-a impus sâmbătă seara într-o manieră entuziasmantă în deplasarea de la Chiajna, 4-0. Florin (...)
VIDEO Scandal după finala Cupei Germaniei! Arbitrul distruge finala cu VAR-ul alături » Penalty clar refuzat pentru (...)
VIDEO Scandal după finala Cupei Germaniei! Arbitrul distruge finala cu VAR-ul alături » Penalty clar refuzat pentru Bayern
Eintracht Frankfurt a produs marea surpriză și a câștigat Cupa Germaniei, 3-1 în finală cu Bayern (...)
A pus mâna pe telefon și l-a chemat la Barcelona » Leo Messi se implică în transferurile catalanilor
Barcelona insistă pentru a-l aduce pe Antoine Griezmann în această vară și e gata să-i achite clauza (...)

[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]

Imprimati aceasta pagina

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2018 DIRECTWAY