ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI25 februarie 2018

Meci nebun între Chiajna şi Dinamo. La pauză era 0-0, în repriza a doua s-au marcat şapte goluri!

Adevarul [12/02/2018]

Concordia Chiajna şi Dinamo au oferit una dintre cele mai palpitante întâlniri din Liga 1. Ce s-a întâmplat în repriza a doua a fost spectaculos, dar şi jenant pentru cele două apărări.

[cititi articolul complet în Adevarul]

Trimite Email

Alte articole din Adevarul :

Eurovision 2018: Trupa The Humans va reprezenta România la Lisabona VIDEO
În această seară, telespectatorii au decis câştigătorul Selecţiei Naţionale Eurovision 2018. Trupa The (...)
Acuzaţiile SUA în dosarul rus, o glumă demnă de Jim Carrey, consideră Moscova
Inculparea a 13 ruşi, acuzaţi că au încercat să influenţeze alegerile prezidenţiale în Statele Unite, (...)
Condamnări definitive în mega-dosarul mafiei ţigărilor. Povestea operaţiunii conduse de Traian (...)
Condamnări definitive în mega-dosarul mafiei ţigărilor. Povestea operaţiunii conduse de Traian Berbeceanu
Zeci de foşti membri ai unei reţele de contrabandişti cu ţigări, destructurată de DIICOT în urma (...)
Cutremur cu magnitudinea de 7,5 în Papua Noua Guinee
Un cutremur cu magnitudinea de 7,5 a avut loc în Papua Noua Guinee, în noaptea de duminică spre (...)
Dodon: Republica Moldova are nevoie de un patriot ca Putin în fruntea ţării
Igor Dodon nu-şi ascunde simpatiile sale faţă de omologul său rus, Vladimir Putin. Într-un interviu (...)

[Toate articolele din: Adevarul +++]

Imprimati aceasta pagina

|  Stabiliti un link   |  Trimite Email     RSS
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2018 DIRECTWAY