ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI19 noiembrie 2017

LIVE VIDEO | Ţara Galilor U21 - România U21 0-0. Echipa de start aleasă de Daniel Isăilă. Răzvan Marin şi Dragoş Nedelcu (...)

ProSport [14/11/2017]

LIVE VIDEO | Ţara Galilor U21 - România U21 0-0. Echipa de start aleasă de Daniel Isăilă. Răzvan Marin şi Dragoş Nedelcu joacă la mijlocul terenului, Ianis Hagi a rămas pe (...)

Naţionala U21 a României joacă, de la ora 21:00, în Ţara Galilor, al şaselea meci din grupa de calificare pentru Euro 2019. Partida contra urmaşilor lui Giggs şi Bale nu va fi televizată, dar va putea fi urmărită pe FRF TV, dar şi în format live text pe www.prosport.ro.

[cititi articolul complet în ProSport]

Trimite Email

Alte articole din ProSport :

IMAGINEA ZILEI | Nu uităm să iubim trandafirii, cu Simona Halep. Şi lui Florin Bogardo i-ar fi plăcut! Apariţie (...)
IMAGINEA ZILEI | Nu uităm să iubim trandafirii, cu Simona Halep. Şi lui Florin Bogardo i-ar fi plăcut! Apariţie spectaculoasă a celei mai bune jucătoare de tenis a (...)
Şedinţă! Trebuie să îndreptăm prostia făcută. Iordănescu a susţinut la CM din Franţa că părul vopsit blond insulta Biserica: (...)
"Şedinţă! Trebuie să îndreptăm prostia făcută". Iordănescu a susţinut la CM din Franţa că părul vopsit blond insulta Biserica: "Am făcut un păcat. N-o să ne meargă bine cu (...)
Bogdan Stelea a vorbit pentru site-ul eusunt12.ro despre momentul istoric în care jucătorii (...)
Finala generaţiei '90 la Turneul Campionilor. Filmul zilei: Dimitrov l-a depăşit, dramatic, pe Sock. Goffin a fost (...)
Finala generaţiei '90 la Turneul Campionilor. Filmul zilei: Dimitrov l-a depăşit, dramatic, pe Sock. Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului şi a produs o surpriză URIAŞĂ: l-a învins pe Federer (...)
Sâmbătă este ziua semifinalelor la Turneul Campionilor. Urmărim împreună, în format LIVE BLOG pe (...)
Finala generaţiei '90 la Turneul Campionilor. Filmul zilei: Dimitrov îl depăşeşte, dramatic, pe Sock. Goffin a fost (...)
Finala generaţiei '90 la Turneul Campionilor. Filmul zilei: Dimitrov îl depăşeşte, dramatic, pe Sock. Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului şi a produs o surpriză URIAŞĂ: l-a învins pe Federer (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov serveşte pentru meci, după o luptă fantastică. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov serveşte pentru meci, după o luptă fantastică. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului. Belgianul l-a învins pe Federer, după ce a jucat (...)
Barcelona se desprinde la zece puncte de Real şi Atletico! Primul derby de pe Wanda Metropolitano s-a încheiat (...)
Barcelona se desprinde la zece puncte de Real şi Atletico! Primul derby de pe "Wanda Metropolitano" s-a încheiat indecis. Arbitrul i-a scos din sărite pe (...)
Formaţia Atletico Madrid a remizat, sâmbătă, pe teren propriu, scor 0-0, cu Real Madrid, în etapa a (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | DECISIV echilibrat, după ce Dimitrov i-a dat KO lui Sock în setul 2. Surpriză URIAŞĂ: (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | DECISIV echilibrat, după ce Dimitrov i-a dat KO lui Sock în setul 2. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului. Belgianul l-a învins pe Federer, (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | DECISIV: Dimitrov i-a dat KO lui Sock în setul 2. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost David (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | DECISIV: Dimitrov i-a dat KO lui Sock în setul 2. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului. Belgianul l-a învins pe Federer, după ce a jucat (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov sprintează spre decisiv în meciul cu Sock. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov sprintează spre decisiv în meciul cu Sock. Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului. Belgianul l-a învins pe Federer, după ce a jucat (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov a avut minge de 4-0, dar Sock a luat setul! Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov a avut minge de 4-0, dar Sock a luat setul! Surpriză URIAŞĂ: Goffin a fost "David Copperfield" al tenisului. Belgianul l-a învins pe Federer, după ce a jucat (...)
Mircea Lucescu, criticat de una dintre vedetele lui Şahtior: Şi eu am greşit, dar (...)
Bernard, jucător la Şahtior Doneţk, l-a criticat pe Mircea Lucescu într-un interviu acordat (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Dimitrov a avut minge de 4-0, dar setul l-a luat (...)
INTERVIU | Ionuţ Panţîru, călăul FCSB-ului: Nu ştiam încotro s-o iau. În iarnă juca în (...)
Ionuţ Panţîru, tânărul jucător al Iaşiului care a marcat golul decisiv contra liderului FCSB, a avut o (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | Echilibru restabilit în semifinala Dimitrov - (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | ACUM, Dimitrov ia start perfect în faţa lui Sock. (...)
Doliu în fotbalul românesc! Viorel Jurcă, fotbalist la Steaua, Inter Sibiu şi FC (...)
Viorle Jurcă, fostul fotbalist al lui Inter Sibiu, Steaua şi FC Argeş, a încetat din viaţă la (...)
LIVE BLOG Turneul Campionilor | ACUM, Sock - Dimitrov. Surpriză URIAŞĂ. Goffin a (...)
Rednic şi Rotariu, învinşi la limită de Stanciu şi Chipciu. Anderlecht se menţine pe (...)
Campioana en titre Anderlecht, cu Nicolae Stanciu titular şi Alexandru Chipciu rezervă (...)
S-au marcat 27 de goluri în ultimul meci al Academiei Rapid! Scor de handbal pe (...)
Academia Rapid a făcut spectacol în ultimul său meci din Liga 4 în acest an. Giuleştenii au învins (...)

[Toate articolele din: ProSport +++]

Imprimati aceasta pagina

| RSS | Stabiliti un link |
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2017 - DIRECTWAY